Tuesday, April 30, 2024 | |||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||
Toronto District Christian 6, at St. Joan Of Arc 5 | 3:30 PM | St Joan Of Arc CHS | |||||||||
at Hodan Nalayeh SS 11 (S ), Stephen Lewis SS 4 (S ) | 3:30 PM | St Joan Of Arc CHS | |||||||||
at St. Joan Of Arc 6 (S ), Stephen Lewis SS 4 (S ) | 4:30 PM | St Joan Of Arc CHS | |||||||||
Toronto District Christian 6, at Hodan Nalayeh SS 4 | 4:30 PM | St Joan Of Arc CHS |
Wednesday, May 1, 2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
at Bur Oak SS 9 (S ), Father McGivney 1 (S ) | 3:30 PM | Bill Hogarth SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
St. Brother Andre 11, at Bill Hogarth SS 0 | 3:30 PM | Bill Hogarth SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
at St. Brother Andre 5 (S ), Father McGivney 4 (S ) | 4:30 PM | Bill Hogarth SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bur Oak SS 12, at Bill Hogarth SS 1 | 4:30 PM | Bill Hogarth SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
at Dr. G.W. Williams 5 (S ), Huron Heights 0 (S ) | 3:30 PM | Dr J M Denison SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
at Dr. J.M. Denison 5 (S ), Cardinal Carter 4 (S ) | 3:30 PM | Dr J M Denison SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Huron Heights at Dr. J.M. Denison | 4:30 PM | Dr J M Denison SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dr. G.W. Williams 6, at Cardinal Carter 4 | 4:30 PM | Dr J M Denison SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Markville 6, at Milliken Mills 4 | 3:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
at Pierre Elliott Trudeau 5 (S ), Unionville HS 3 (S ) | 3:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Markville 7, at Unionville HS 6 | 4:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
at Pierre Elliott Trudeau 10 (S ), Milliken Mills 1 (S ) | 4:30 PM | PE Trudeau HS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
St. Robert at Richmond Green SS | 3:30 PM | Richmond Green SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bayview SS at Thornhill SS | 3:30 PM | Richmond Green SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bayview SS at St. Robert | 4:30 PM | Richmond Green SS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Thornhill SS at Richmond Green SS | 4:30 PM | Richmond Green SS |
Thursday, May 2, 2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
TEAMS | TIME | LOCATION | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Hodan Nalayeh SS 10, at St. Joan Of Arc 2 | 3:30 PM | Father Bressani CHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
at Father Bressani 13 (S ), Holy Cross 7 (S ) | 3:30 PM | Father Bressani CHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Hodan Nalayeh SS 11, at Holy Cross 4 | 4:30 PM | Father Bressani CHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
St. Joan Of Arc 5, at Father Bressani 3 | 4:30 PM | Father Bressani CHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Bayview SS at Alexander Mackenzie | 3:30 PM | Renaissance ESC | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Langstaff SS at Renaissance ESC | 3:30 PM | Renaissance ESC | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Bayview SS at Langstaff SS | 4:30 PM | Renaissance ESC | |||||||||||||||||||||||||||||||||
at Renaissance ESC 9 (S ), Alexander Mackenzie 7 (S ) | 4:30 PM | Renaissance ESC | |||||||||||||||||||||||||||||||||
at Sacred Heart 6 (S ), Stouffville 5 (S ) | 3:30 PM | Sacred Heart CHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Newmarket HS 7, at Keswick High School 3 | 3:30 PM | Sacred Heart CHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Stouffville 9, at Keswick High School 4 | 4:30 PM | Sacred Heart CHS | |||||||||||||||||||||||||||||||||
at Sacred Heart 9 (S ), Newmarket HS 5 (S ) | 4:30 PM | Sacred Heart CHS |
Friday, May 3, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Saturday, May 4, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Sunday, May 5, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |
Monday, May 6, 2024 | |||
TEAMS | TIME | LOCATION | |